PAR MUMS

Sākot ar pirmā batutu parka atvēršanu Lietuvā 2014.gadā, nu ir pienācis laiks aicināt Jūs nākt un pamēģināt, kā tas ir, lidot batutu parkā Jump Space Riga – pirmajā 1600 m2 plašajā batutu parkā Latvijā. Nāc un izmēģini:

– vienīgo un lielāko batutu platformu

– trīs porolonu baseinus ar dažādām aktivitātēm

– staigāšanu un cīnīšanos vienam ar otru ar mīkstajiem elementiem, lai saglabātu līdzsvaru

– kāpelēšanas sienu

– platformu triku veikšanai

– labu noskaņojumu un neaizmirstamu pieredzi

Ekstrēmu sajūtu gūšana ir nozīmīga mums, taču arī mūsu klientu drošība ir tik pat svarīga. Uzstādot batutu parku mēs parūpējāmies, lai Jūs un Jūsu bērni gūtu maksimālu jautrību maksimāli drošos apstākļos. Jump Space apvieno jautrību un drošību – ar nepārtrauktu instruktoru klātbūtni zālē, lielas slodzes izturīgām atsperēm un rāmi, 10 cm bieziem paliktņiem mēs nodrošinām drošību visās parka zonās, lai radītu tādu piedzīvojumu visai ģimenei, kā nekur citur.

Apmeklētāju skaits, kas vienlaicīgi var apmeklēt parku, ir ierobežots. Pirms lēkāšanas tiek novadīta iesildīšanās kopā ar drošas lēkāšanas noteikumu izskaidrošanu, rekomendējam nēsāt īpašās zeķes.

Batutu parkā Jump Space mēs piedāvājam bērniem un pieaugušajiem sasniegt un izbaudīt augstus lēcienus un lidojumus. To var baudīt jebkurā vecumā, fiziskajā sagatavotībā – jo lēkāšana ir brīvība…

Mēs iestājamies par aktīvu dzīvesveidu, aktīvu izklaidi un sportu. Jump Space mērķis ir „saslimdināt” bērnus un pieaugušos ar lēkāšanu, lai cilvēki izkustinātu visas savas ķermeņa daļas tā vietā, lai sēdētu pie datoriem un televizoriem.

Jump Space vīzija – kļūt par pievilcīgu un iemīļotu atpūtas vietu, kurā veselīgi ,lietderīgi un jautri varētu pavadīt laiku gan profesionāli atlēti un ekstrēmo sporta veidu (parkūra, triku, snovborda u.c.) entuziasti, gan visi aktīvās atpūtas un izklaides mīļotāji.

Mūsu misija – piesaistīt un iesaistīt jauniešus aktīvās, sportiskās un veselīgās nodarbēs un dzīvesveidā.

Batutu lēkāšanas sniegtie veselības ieguvumi

Lēkāšana uz batutiem Jump Space batutu parkā vai uz Jūsu batuta pagalmā – tā nav tikai jautra laika pavadīšana, bet arī liels ieguvums Jūsu veselībai – regulāra lēkāšana uz batuta stiprina kaulus, skrimšļus, locītavas, kā arī palielina kaulu blīvumu. Kad lēkājam un atsperamies uz batuta, tas stiprina katru mūsu ķermeņa šūnu, katru mūsu ķermeņa orgānu. Jo stiprākas šūnas, jo stiprāka un izturīgāka imūnsistēma pret saslimšanu ar dažāda veida slimībām. Lēkāšana uz batuta – jautrs vingrinājums, lai mazinātu stresu. Lēkāšana uz batuta ir ieguvums visai ģimenei – no paša mazākā līdz pat ģimenes galvai.

Starp citu, vai Jūs zinājāt, ka ASV  kosmosa aģentūra NASA nāca klajā ar paziņojumu, kurā ir teikts, ka lēkāšana uz batuta ir vislabākais fitnesa vingrinājums un tā ir efektīvāka nekā skriešana? Pat NASA kosmonauti ,pirms sagatavošanās misijai, trenējas, lēkājot uz batuta.

solution:   Freelance Web Developer